testtesttesttest
test
test
test
test

Aktualności

SERWIS NIWELATORÓW, TACHIMETRÓW, ODBIORNIKÓW GNSS

JESIENNA PROMOCJA NIVEL SYSTEM

Promocja na:

FARBA GEODEZYJNA-BUDOWLANA TRIG-A-CAP

Farba znakująca (spray fluorescencyjny) geodezyjna budowlana. NOWA JAKOŚĆ!

Damierz laserowy DISTO S910 - to się opłaca!

Dalmierz laserowy Leica DISTO D910 ułatwia pomiar, zapisuje wyniki w pliku dxf, a praca na budowie i w biurze staje się efektywniejsza.

DŁUGI WEEKEND - NIECZYNNE

ROBOTYK FOCUS35

 Tachimetr Robotyczny FOCUS 35  jest w pełni przygotowany do jednoosobowej pracy

VIII Ogólnopolskie Forum Drogownictwa i Geodezji

W dniu 12.10.2016 r.  zespół Satell-Cad Polska wziął udział w Forum Geodezji i Budownictwa.

Nowy wielofunkcyjny odbiornik Leica GS16

Leica Viva GS16 to kompaktowy odbiornik GNSS. Spełnia wysokie standardy dokładności pomiarów dzięki technologii RTKplus i SmartLink.


Jubileusz Geodezji na Kujawach i Pomorzu

W miniony weekend Nasz Zespół brał udział w kolejnym już tym razem jubileuszowym Zjeździe Stowarzyszenia Geodetów Polskich na Kujawach i Pomorzu który współorganizowaliśmy wraz z SGP.

Pokaz sprzętu pomiarowego w Bydgoskiej Szkole Wyższej

W ubiegłą sobotę dwoje z Nas zaprezentowało sprzęt pomiarowy studentom budownictwa Bydgoskiej Szkoły Wyższej.

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

W trosce o klientów naszego sklepu dedykowanego geodetom i budowlańcom chcemy nie tylko dostarczyć sprzęt najwyższej klasy, ale również przekazać niezbędną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną odnośnie sprzętu pomiarowego, geodezji, budownictwa, prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz nowoczesnych rozwiązań pomiarowych.

Pragniemy również poruszyć kwestie sporne, częste  problemy napotykane przez klientów podczas wykonywania pomiarów - odbiornikiem GPS, tachimetrem bezlustrowym, robotycznym, czy też niwelatorem laserowym. Skontaktuj się z Nami tel:  52 331 40 38 - doradzimy, ułatwimy,rozwiążemy problem.

Zobacz wszystkie

Wsparcie techniczne

Zapewniamy naszym Klientom najlepsze wsparcie techniczne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasi specjaliści pomogą Wam z wszelkimi problemami związanymi z obsługą odbiorników GPS, tachimetrów, niwelatorów kodowych i laserowych, jak i innych urządzeń do pomiarów geodezyjnych.

Instrumenty używane

Szukasz niedrogiego ale sprawdzonego instrumentu ? Sprawdź oferty sprzętu używanego. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, w pełni funkcjonalne, skalibrowane i z pewnego źródła instrumenty pomiarowe.

SatellNet
Nasi partnerzy
Spectra_Precisiontopcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgMotorola.jpgSouth.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.pngtachimetr-nikon-partner.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]