Tachimetry
test

Aktualności

Dni otwarte

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte, które będą jednocześnie świętowaniem powstania oddziału Geoline w Bydgoszczy. Będzie to idealna okazja, by zapoznać się z najnowszymi technologiami marki GEOMAX.

Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę! W tych dniach wszystkie akcesoria* 10 % taniej oraz konkurs, w którym główną nagrodą będzie niwelator optyczny marki GEOMAX.

Oferta dotyczy zakupów w sklepie stacjonarnym oraz internetowym.

Rabat naliczany od cen regularnych.  Promocje nie łączą się.

Aby skorzystać  należy  wpisać kod BLACKFRIDAY10 podczas finalizacji zakupów. 

*dotyczy każdego towaru z zakładki AKCESORIA

Farba Soppec Fluo 500 ml

Wózek Ampere Perfect Striper

Statyw aluminiowy Nivel System SJJ1

Łaty do niwelatorów

Zestaw niwelacyjny NL610 Digital

Nowości od firmy Leica Geosystems

Innowacyjne produkty które wprowadziła Leica Geosystems już w sprzedaży!

Bezzałogowy statek powietrzny – nowa technologia w geodezji

Krótka historia BSP

Już w czasie I i II wojny światowej wykorzystywano bezzałogowe samoloty, również odegrały one swoją rolę w historii wojskowości w czasie wojny w Wietnamie. Po zakończeniu zimnej wojny odnotowuje się wzrost zainteresowania tego typu maszynami  również poza wojskiem – m.in. w prywatnych firmach oraz służbach porządkowych. Do bezzałogowych statków powietrznych (ang. UAV) szybko przekonali się strażacy, policjanci i wojskowi. Obecnie do BSP zalicza się zarówno pokaźnych rozmiarów maszyny latające dla wojska, jak i małe, lekkie statki tworzone przez amatorów.

Godziny pracy w okresie świątecznym.

W Wigilię Bożego Narodzenia (24.12.2015 r) biuro firmy Satell-Cad Polska będzie nieczynne. W dniach 28-30 grudnia 2015 r. biuro będzie funkcjonowało w normalnych godzinach pracy tj. od 8:00 do 16:00. W Sylwestra (31.12.2015 r) biuro czynne od godz. 8:00 do 12:00.   Wszystkim naszym Klientom i Współpracownikom Życzymy spokojnych i spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku !

W Wigilię Bożego Narodzenia 24.12.2015 r. Biuro NIECZYNNE

W Wigilię Bożego Narodzenia (24.12.2015 r) biuro firmy Satell-Cad Polska będzie nieczynne. Wszystkim naszym Klientom i Współpracownikom Życzymy spokojnych i spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia !

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska  
Zobacz wszystkie
SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGHYTruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]