Tachimetry
test

Aktualności

W dniu 17.06.2015 r. Biuro czynne do godz. 15:00

W dniu dzisiejszym biuro będzie czynne do godziny 15:00. Za utrudnienia przepraszamy.

05.06.2015. BIURO NIECZYNNE

Dnia 05.06.2015 r. (Piątek) Z racji "długiego weekendu" biuro będzie nieczynne. Czwartkowe i piątkowe zamówienia zostaną zrealizowane w poniedziałek. Za urudnienia przepraszamy i życzymy udanego wypoczynku.

Leica Disto S910 – rewolucja wśród dalmierzy!

Oferta dalmierzy laserowych marki Leica Geosystems rozszerzyła się o instrument pomiarowy Leica DISTO S910 - to urządzenie jest punktem zwrotnym ręcznego sposobu pomiaru odległości.

Leica Rugby 880 - Najlepszy w swojej klasie!

Niwelator Rugby 880 - poszerza gamę niwelatorów serii Rugby 800. Prace w terenie wykonywane są z niebywałą dokładnością i skutecznością. To niezastąpiony i jedyny taki niwelator na rynku, który zagwarantuje nieustającą precyzję lasera, nawet podczas trudnych warunków w terenie. Duży wyświetlacz oraz instynktowny interfejs sprawiają że wydajność pracy jest na najwyższym poziomie. Wysoka efektywność jest możliwa dzięki funkcjom wpasowania osi i inteligentnego celowania.


PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Kliknij tutaj aby sprawdzić GODZINY OTWARCIA BIURA pomiędzy świętami Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Zimowe obniżki cen!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy specjalne ceny na akcesoria geodezyjne. Duże Lustro Dalmiercze - 210 zł oraz wiele innych promocji!

05.06.2015. BIURO NIECZYNNE

Dnia 05.06.2015 (Piątek) Z racji "długiego weekendu" biuro będzie nieczynne. Czwartkowe i piątkowe zamówienia zostaną zrealizowane w poniedziałek. Za urudnienia przepraszamy i życzymy udanego wypoczynku.

Turniej Piłki Nożnej Geodetów

Zawody piłkarskie odbyły się 12.04.2014r na stadionie Gwiazdy. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Geodeci z Satell-Cad Polska zagrali w drużynie Geo Gulewicz.

XX Regaty Żeglarskie Geodetów

W dniach 5-7.09.2014 sponsorowaliśmy regaty żeglarskie geodetów w Pieczyskach. Kolejna udana impreza geodetów wspierana przez Satell-Cad Polska.

XVI Zjazd geodetów Kujaw i Pomorza

W dniach 6-8 czerwca 2014 w Tleniu odbył się kolejny coroczny zjazd geodetów Kujaw i Pomorza. Udział wzięło ok 120 osób.

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska  
Zobacz wszystkie
SatellNet
Nasi partnerzy
NIVEL-SYSTEM.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]