sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Niwelatory optyczne, kodowe oraz precyzyjne

Oferowane przez nas niwelatory optyczne razem ze statywem aluminiowym oraz łatą pomiarową, tworzą zestaw niwelacyjny idealny dla potrzeb geodetów, budowlańców oraz innych specjalistów, których praca wymaga użytkowania precyzyjnych urządzeń pomiarowych. Przystosowane są do pracy w różnych warunkach pogodowych. Poszukujących sprzętu do wykonywania zadań niwelacyjnych o podwyższonej dokładności zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą elektronicznych niwelatorów kodowych. Dla skomplikowanych prac inżynieryjnych proponujemy niwelatory precyzyjne Leica serii LS posiadające automatyczne ustawienie ostrości po czytelny ekran z precyzyjnie rozłożonymi klawiszami funkcyjnymi, aż po najwyższą dokładność do 0.2 mm.

Niwelatory optyczne

Czytaj więcej »

Niwelatory kodowe

Czytaj więcej »

Niwelatory precyzyjne

Czytaj więcej »

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]