testtesttesttest
test
test
test
test

Niwelatory laserowe oraz inne akcesoria dla budownictwa

W naszym sklepie zaopatrzą się Państwo w doskonałej jakości niwelatory optyczne i budowlane niwelatory laserowe oraz akcesoria przydatne do ich obsługi. Proponujemy również lasery liniowe i krzyżowe, a także ręczne dalmierze laserowe DISTO. Dla specjalistów z branży budowlanej przygotowaliśmy również bogatą ofertę poziomic, wykrywaczy instalacji podziemnych oraz drogomierzy. Więcej o nich poniżej. Mamy nadzieję, że nasze produkty spełnią w stu procentach Państwa oczekiwania.

Niwelatory optyczne

Czytaj więcej »

Niwelatory laserowe

Czytaj więcej »

Lasery liniowe i krzyżowe

Czytaj więcej »

Niwelatory rurowe

Czytaj więcej »

Dalmierze laserowe - ręczne

Czytaj więcej »

Wykrywacze

Czytaj więcej »

Drogomierze

Czytaj więcej »

Poziomice

Czytaj więcej »

Akcesoria do dalmierzy i laserów

Czytaj więcej »

Akcesoria do niwelatorów laserowych

Czytaj więcej »

Teodolity

Czytaj więcej »

Systemy sterowania maszyn

Czytaj więcej »

Toromierze

Czytaj więcej »

Używane niwelatory laserowe

Czytaj więcej »

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

W trosce o klientów naszego sklepu dedykowanego geodetom i budowlańcom chcemy nie tylko dostarczyć sprzęt najwyższej klasy, ale również przekazać niezbędną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną odnośnie sprzętu pomiarowego, geodezji, budownictwa, prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz nowoczesnych rozwiązań pomiarowych.

Pragniemy również poruszyć kwestie sporne, częste  problemy napotykane przez klientów podczas wykonywania pomiarów - odbiornikiem GPS, tachimetrem bezlustrowym, robotycznym, czy też niwelatorem laserowym. Skontaktuj się z Nami tel:  52 331 40 38 - doradzimy, ułatwimy,rozwiążemy problem.

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę.Udzielimy Ci wsparcia w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i Laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃJeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
Spectra_Precisiontopcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgMotorola.jpgSouth.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.pngtachimetr-nikon-partner.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]