testtesttesttest
test
test
test
test

Doświadczenie

          W zespole firmy Satell-Cad Polska znajdują się osoby bardzo doświadczone - geodeci - praktycy. Nasz sklep oferuje sprzęt geodezyjny w bardzo atrakcyjnych cenach oraz wsparcie techniczne dla naszych klientów w każdej sytuacji: naprawy sprzętu, serwis, doradztwo techniczne. Mamy ponad 12-letnie doświadczenie w tej branży. Wielu naszych klientów już to dostrzegło, rekomendując nas jako solidną, wiarygodną, profesjonalną i stabilną firmę. Dzięki temu naszymi odbiorcami są pojedyncze jednostki, małe przedsiębiorstwa oraz największe polskie firmy geodezyjne i budowlane.Piort Herba

Jako jeden ze współzałożycieli firmy ma ogromne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej. Od lat zajmuje się zaopatrzeniem w sprzęt geodezyjny i handlem nim. Nawiązuje pozytywne relacje z klientami, dzięki czemu narodziło się wiele trwałych znajomości które trwają po dziś dzień, osoby te są częstymi gośćmi w Naszej firmie jako: przyjaciele oraz klienci. W życiu kieruje się kilkoma bardzo istotnymi zasadami jak uczciwość czy lojalność. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zna doskonale przekrój całego asortymentu niezbędnego w pracy geodety - między innymi firm takich jak: Leica Geosystems, Topcon, Trimble, South, Spectra Precision i wiele innych. Potrafi bezbłędnie dobrać sprzęt geodezyjny adekwatnie do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Człowiek przyjaźnie nastawiony do klienta - negocjacje z Nim to sama przyjemność.


Rafał Sosnowski

Współzałożyciel sklepu geodezyjnego Satell-Cad Polska, geodeta z praktycznym doświadczeniem pracy w terenie. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, specjalność: Systemy Informacji Przestrzennej. Jego doświadczenie zdobyte w pracy terenowej teraz procentuje we wsparciu technicznym klienta. Udzieli pomocy przy obsłudze tachimetrów oraz tachimetrów robotycznych. Dzięki fachowej wiedzy zdobytej w terenie doradztwo techniczne z Jego strony nie ogranicza się tylko do pokazania oprogramowania ale również do praktycznego zastosowania wszystkich opcji oprogramowania. Prowadzi szkolenia dla klientów, którzy zakupili tachimetr w naszym sklepie. Obsługuje wiele marek tachimetrów bezlustrowych znanych firm takich jak: Leica Geosystems, Topcon, Trimble, Sokkia, South. Bardzo dobrze zna się na niwelatorach laserowych firmy Leica Geosystems, między innymi Leica Rugby, dzięki czemu potrafi dopasować optymalny niwelator do zapotrzebowania klienta.

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

W trosce o klientów naszego sklepu dedykowanego geodetom i budowlańcom chcemy nie tylko dostarczyć sprzęt najwyższej klasy, ale również przekazać niezbędną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną odnośnie sprzętu pomiarowego, geodezji, budownictwa, prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz nowoczesnych rozwiązań pomiarowych.

Pragniemy również poruszyć kwestie sporne, częste  problemy napotykane przez klientów podczas wykonywania pomiarów - odbiornikiem GPS, tachimetrem bezlustrowym, robotycznym, czy też niwelatorem laserowym. Skontaktuj się z Nami tel:  52 331 40 38 - doradzimy, ułatwimy,rozwiążemy problem.

Zobacz wszystkie

Wsparcie techniczne

Zapewniamy naszym Klientom najlepsze wsparcie techniczne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasi specjaliści pomogą Wam z wszelkimi problemami związanymi z obsługą odbiorników GPS, tachimetrów, niwelatorów kodowych i laserowych, jak i innych urządzeń do pomiarów geodezyjnych.

Instrumenty używane

Szukasz niedrogiego ale sprawdzonego instrumentu ? Sprawdź oferty sprzętu używanego. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, w pełni funkcjonalne, skalibrowane i z pewnego źródła instrumenty pomiarowe.

SatellNet
Nasi partnerzy
Spectra_Precisiontopcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgMotorola.jpgSouth.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.pngtachimetr-nikon-partner.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]