Tachimetry
test

Doświadczenie

          W zespole firmy Satell-Cad Polska znajdują się osoby doświadczone zarówno handlowo jak i w branży, geodezja, rewitalizacja dróg wodnych i geografia. Nasz sklep oferuje sprzęt geodezyjny w bardzo atrakcyjnych cenach oraz wsparcie techniczne dla naszych klientów w każdej sytuacji: naprawy sprzętu, serwis, doradztwo techniczne. Mamy ponad 12-letnie doświadczenie w tej branży. Wielu naszych klientów już to dostrzegło, rekomendując nas jako solidną, wiarygodną, profesjonalną i stabilną firmę. Dzięki temu naszymi odbiorcami są pojedyncze jednostki, małe przedsiębiorstwa oraz największe polskie firmy geodezyjne i budowlane.Piort Herba

Jako jeden ze współzałożycieli firmy ma ogromne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej. Od lat zajmuje się zaopatrzeniem w sprzęt geodezyjny i handlem nim. Nawiązuje pozytywne relacje z klientami, dzięki czemu narodziło się wiele trwałych znajomości które trwają po dziś dzień, osoby te są częstymi gośćmi w Naszej firmie jako: przyjaciele oraz klienci. W życiu kieruje się kilkoma bardzo istotnymi zasadami jak uczciwość i lojalność. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zna doskonale przekrój całego asortymentu niezbędnego w pracy geodety - marki: Leica Geosystems, Topcon, Trimble, South, Spectra Precision i wiele innych. Potrafi bezbłędnie dobrać sprzęt geodezyjny adekwatnie do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Człowiek przyjaźnie nastawiony do klienta - negocjacje z Nim to sama przyjemność.

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska  
Zobacz wszystkie
SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGHYTruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]