sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Jubileusz Geodezji na Kujawach i Pomorzu

W miniony weekend Nasz Zespół brał udział w kolejnym już tym razem jubileuszowym Zjeździe Stowarzyszenia Geodetów Polskich na Kujawach i Pomorzu który współorganizowaliśmy wraz z SGP.W piątek odbyła się uroczysta kolacja, natomiast w sobotę dzień rozpoczął się od prezentacji firm handlowych. Partner Satell-Cad Polska, konstruktor sekcji Projektu SatellFly Rafał Kosecki przybliżył zgromadzonym tematykę Dronów oraz różnorodność ich zastosować. Następnie odbył się pokaz sprzętów pomiarowych. Wystawiliśmy: pierwszy na świecie Multistation z funkcją samouczenia automatycznie dostosowujący się do każdego środowiska pomiarowego Leica Nova MS60, a także najbardziej kompaktowy odbiornik GNSS Leica Viva GS16 wraz z kontrolerem Leica CS20 sprzęt zapewnia nam najwyższej jakości nadzór nad sytuacją i wygodę pracy dzięki całkowitej mobilności.  Na Pokazaliśmy też: tachimetr Leica TS12, kontroler Leica CS15 wraz z pryzmatem Leica 360° GRZ122. Od niedawna jesteśmy autoryzowanym Dealerem Spectra Precision - wielkim zainteresowaniem cieszył się nowatorski zmotoryzowany tachimetr Spectra Precision FOCUS 35 wraz z odbiornikiem GNSS SP60 oraz kontrolerem Ranger.

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]