testtesttesttest
test
test
test
test

Jubileusz Geodezji na Kujawach i Pomorzu

W miniony weekend Nasz Zespół brał udział w kolejnym już tym razem jubileuszowym Zjeździe Stowarzyszenia Geodetów Polskich na Kujawach i Pomorzu który współorganizowaliśmy wraz z SGP.W piątek odbyła się uroczysta kolacja, natomiast w sobotę dzień rozpoczął się od prezentacji firm handlowych. Partner Satell-Cad Polska, konstruktor sekcji Projektu SatellFly Rafał Kosecki przybliżył zgromadzonym tematykę Dronów oraz różnorodność ich zastosować. Następnie odbył się pokaz sprzętów pomiarowych. Wystawiliśmy: pierwszy na świecie Multistation z funkcją samouczenia automatycznie dostosowujący się do każdego środowiska pomiarowego Leica Nova MS60, a także najbardziej kompaktowy odbiornik GNSS Leica Viva GS16 wraz z kontrolerem Leica CS20 sprzęt zapewnia nam najwyższej jakości nadzór nad sytuacją i wygodę pracy dzięki całkowitej mobilności.  Na Pokazaliśmy też: tachimetr Leica TS12, kontroler Leica CS15 wraz z pryzmatem Leica 360° GRZ122. Od niedawna jesteśmy autoryzowanym Dealerem Spectra Precision - wielkim zainteresowaniem cieszył się nowatorski zmotoryzowany tachimetr Spectra Precision FOCUS 35 wraz z odbiornikiem GNSS SP60 oraz kontrolerem Ranger.

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

W trosce o klientów naszego sklepu dedykowanego geodetom i budowlańcom chcemy nie tylko dostarczyć sprzęt najwyższej klasy, ale również przekazać niezbędną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną odnośnie sprzętu pomiarowego, geodezji, budownictwa, prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz nowoczesnych rozwiązań pomiarowych.

Pragniemy również poruszyć kwestie sporne, częste  problemy napotykane przez klientów podczas wykonywania pomiarów - odbiornikiem GPS, tachimetrem bezlustrowym, robotycznym, czy też niwelatorem laserowym. Skontaktuj się z Nami tel:  52 331 40 38 - doradzimy, ułatwimy,rozwiążemy problem.

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃJeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
Spectra_Precisiontopcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgMotorola.jpgSouth.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.pngtachimetr-nikon-partner.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]