sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Leica DISTO D910: pomiar z każdego miejsca – nowy wymiar dalmierza

Dalmierz laserowy Leica DISTO D910 to nowość na rynku światowym, ułatwia pomiar, zapisuje wyniki w pliku dxf, a praca na budowie i w biurze staje się efektywniejsza. Dzięki temu instrumentowi z jednego stanowiska możemy pomierzyć: odległości również między niedostępnymi punktami, kąty oraz pola powierzchni budowli złożonych. Efekty pomiarów zapisywane są w plikach dxf dzięki czemu istnieje możliwość bezpośredniego przesłania danych do programu typu CAD - dzięki wbudowanemu WiFi w Disto S910 możemy przesłać pliki do przenośnego komputera i dokonać wstępnych pomiarów, nawet jeśli znajdujemy się jeszcze na placu budowy ! 

Disto S910

 

 

Co wyróżnia dalmierz laserowy Leica DISTO D910?

  • Celownik z 4x powiększeniem ułatwiający celowanie
  • Technologia X-Range Power zapewniająca najwyższą wydajność pomiarów
  • Czujnik nachylenia 360°
  • Zintegrowana funkcja Smart Base z technologią P2P
  • Zapis danych w formacie DXF
  • Przesyłanie danych w czasie rzeczywistym przez WLAN
  • Technologia Bluetooth® Smart
  • Darmowa aplikacja Leica DISTO™ sketch
  • Zasięg do 300 m

Pomiary wykonywane z dowolnego miejsca dzięki technologii P2P. Zintegrowana funkcja Smart Base pozwala mierzyć odległości oraz kąty i nachylenia między dowolnymi punktami. Dotyczy to również trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu urządzeniu nawet najbardziej skomplikowane zlecenia pomiarowe nie będą problemem. Dalmierz Leica działa szybko, bezpiecznie i profesjonalnie!

 

Możliwy zapis danych z pomiarów w formacie CAD. Urządzenie to zapisuje wszystkie pomierzone punkty w plikach DXF – następnie poprzez USB można je przenieść na komputer i na ich podstawie plany płaskie lub w 3D. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i pieniądze, unikając błędów dzięki digitalizacji danych. Możesz raz na zawsze zapomnieć o spisywaniu danych na kartkach!

 

Przesyłanie współrzędnych punktów w czasie rzeczywistym. Pracując w terenie, możesz przesyłać zebrane dane z WiFi na laptopa, gdzie mogą być poddane dalszej obróbce. Dalmierz Leica DISTO D910 pozwala tworzyć dokumenty oraz sprawdzać wyniki pomiarów już w momencie ich wykonania. Dzięki urządzeniu prześlesz tyle punktów, ile potrzebujesz – ze zdjęciami lub bez nich.

 

Technologia X-Range Power – aż 300 metrów zasięgu! X-Range Power to technologia przyszłości w zakresie pomiarów. To innowacyjne rozwiązanie pozwala wykonywać pomiary o zasięgu do 300 metrów. Działa nawet w przypadku obiektów, które słabo odbijają wiązkę lasera.


 Disto S910
 Satell-Cad Polska

 

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]