Tachimetry
test

Leica Disto S910 – rewolucja wśród dalmierzy!

Oferta dalmierzy laserowych marki Leica Geosystems rozszerzyła się o instrument pomiarowy Leica DISTO S910 - to urządzenie jest punktem zwrotnym ręcznego sposobu pomiaru odległości.Leica Disto S910 jest pierwszym na świecie dalmierzem laserowym z rewolucyjną technologią P2P, która zapewnia znaczne korzyści przy rozwiązywaniu złożonych problemów pomiarowych. Dzięki niemu bez wiedzy geodezyjnej można w krótkim czasie stworzyć realistyczne wizualizacje obiektów o wysokiej skali dokładności.


Leica Disto S910

 

Na czym polega technologia P2P? Dzięki zintegrowanej podstawie Smart Base można z jednego stanowiska mierzyć odległości (np. szerokości i odległości skośne) między dowolnymi, również niedostępnymi punktami, a także kąty i nachylenia.

Jedną z dodatkowych zalet jest bardzo prosta technika transmisji danych która pozwala wyniki pomiarów przenosić w czasie rzeczywistym do komputera PC, smartfona czy tabletu poprzez wi-fi lub technologię Bluetooth Smart. Dalmierz pozwala również na zapis pomiarów oraz zdjęć jako plików DXF, by następnie łatwo przenosić je do programu CAD z wykorzystaniem interfejsu USB. Funkcje te pozwalają skrócić czas pracy, zaoszczędzić pieniądze i uniknąć błędów dzięki całkowitej digitalizacji danych.

Kolejną zaletą dalmierza jest zasięg. Dzięki zastosowaniu technologii X-Range Power instrument umożliwia wykonywanie pomiarów na odległość do 300 m, nawet do obiektów słabo odbijających wiązkę lasera.

Wraz z urządzeniem możemy zaoferować adapter FTA360-S z precyzyjnym mechanizmem do statywu. Zapewnia on wygodne i precyzyjne celowanie z wykorzystaniem Leica Disto S910. Ułatwia zadanie kierowania wiązki lasera na długich dystansach, zwiększając dokładność przy wykonywaniu pomiarów pośrednich.Satell-Cad Polska S.C. Autoryzowany Partner Leica Geosystems

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska  
Zobacz wszystkie
SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGHYTruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]