sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Leica Lino ML180 - wielofunkcyjny laser liniowy!

Leica Lino ML 180 wraz z detektorem wiązki XCR Catch tworzą pierwszorzędny duet.Dzięki funkcji Smart Targeting nasz laser kieruje się dokładnie na detektor XCR Catch z dokladnością kątową 0.2mm/1m. Zakres pracy Leica Lino ML180 wraz z czujnikiem XCR -  do 100 m. Czujnik XCR Catch działa również jako pilot zdalnego sterowania automatycznie łapie wiązkę, z funkcją inteligentnego kierowania działa do 50m. Przytrzymując prawą i lewą strzałkę pilota można zakręcić ML180 na poziomie osi +/- 4 stopnie. Wiązka lasera jest koloru czerwonego laser klasy II z długością wiązki 635nm. ML180 posiada funkcję autmatycznego samopoziomowania instrumentu z dokładnością 0.7mm/10 m w czasie krótszym niż 10s.

Laser działa razem z akumulatorem NiMH (czas pracy 12h) jak również z bateriami alkalicznymi (czas pracy 10h) - jedno i drugie znajduje się w zestawie. XCR Catch po obu swoich stronach posiada wyświetlacz który pokazuje odchylenie od wiązki laserowej.


Gdzie znajdzie zastosowanie Leica Lino ML180:

- przy montażu ścianek działowych

- przy ustawianiu konstrukcji stalowych.

- pionowanie słupów

- wyznaczanie płaszczyzn wielomotażowych w poziomie i w pionie

- wyznaczanie kątów prostych
ML180, XCR Catch

 

 

autoryzowany-partner-leica-geosystems-spectra-precision

 

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]