sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Leica Viva TS16 wraz z kontrolerem CS20 i tabletem CS35

To pierwszy na świecie tachimetr z funkcją samoczynnego uczenia. Automatycznie dopasowuje się do panujących warunków środowiskowych - Leica Viva TS16 precyzyjnie śledzi wyłącznie Twój pryzmat. Bez względu na złożoność pomiaru i trudności w wizurze pryzmatu w terenie, ten tachimetr przekroczy wszelkie oczekiwania. Dzięki kontrolerowi CS20 będziemy mieli całkowitą kontrolę nad sytuacją, posiada on bowiem radiomodem z anteną dalekiego zasięgu do sterowania tachimetrami zmotoryzowanymi. Co więcej został on wyróżniony przez jury Red Dot Award w kategorii wygląd produktu. Dodatkowo tablet CS35 ułatwi realizację projektów i  zarządzenie danymi w każdych warunkach terenowych: Szeroki czytelny ekran 10,1”; szybki procesor Intel® Core™; Turbo Boost; wytrzymała, płaska obudowa - to cechy które umożliwiają komfortową i szybką pracę. Pracuj z danymi w całkowicie nowy sposób na dużym, czytelnym ekranie w każdych warunkach terenowych.leica-geosystems

Rewolucyjne oprogramowanie - Leica Captivate - przekształca skomplikowane informacje w realistyczne modele 3D. Wszystko to dzięki łatwym w obsłudze aplikacjom oraz znanej technologii dotykowej -  różne rodzaje danych pomiarowych i projektowych wyświetlane we wszystkich wymiarach.

leica-geosystems

Oprogramowanie Leica Captivate gromadzi i modeluje dane podczas pracy w terenie, natomiast program Leica Infinity umożliwia pozyskanie na ich podstawie informacji w biurze. Obydwa oprogramowania są ze sobą kompatybilne - łączenie i edycja danych staje się nad wyraz efektywna.

 leica-geosystems

 ACC czyli Aktywne Wsparcie Klienta - to globalna sieć doświadczonych specjalistów którzy pomogą Ci rozwiązać każdy problem. Dzięki pomocy ekspertów szybko ukończysz pracę, umożliwia Ci to wysyłanie i odbiór danych bezpośrednio w terenie.

 

Leica Captivate CS20, CS35, Leica Viva TS16

 

 

Tachimetr Leica Viva TS16

 dane-techniczne-ts16

 

opcje-tachimetr-ts16

 

Kontroler Leica CS20 oraz Tablet Leica CS35

 

 nowa-technologia-leica-geosystems

 

autoryzowany-partner-spectra-precision-leica-geosystems

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]