sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Nowości od firmy Leica Geosystems

Innowacyjne produkty które wprowadziła Leica Geosystems już w sprzedaży! 

 Niwelatory optyczne z serii Leica NA300 i NA500

 

UNIKALNE


Nowa seria niwelatorów optycznych Leica NA300 i NA500 posiadają niepowtarzalną konstrukcję oraz ergonomiczny kształt dzięki którym podniesie się komfort pracy przy pomiarach które wykonujesz. Nowe niwelatory oferują najlepszy stosunek dokładności pomiarów do ceny.


PRECYZYJNE


Niwelatory zostały opracowane z myślą o codziennych pracach niwelacyjnych, przy pomocy tych niwelatorów wykonasz pomiary z najwyższą precyzją nawet w trudnych warunkach terenowych.


PROSTE W OBSŁUDZE


Nowe narzędzie zaprojektowane do codziennych prac na placu budowy - przemyślana konstrukcja, usytuowanie niezbędnych elementów sprawia, że precyzyjne spoziomowanie niwelatora jest niezwykle proste.


GODNY ZAUFANIA


Norma odporności IP54 (NA300) oraz IP56 (NA500) umożliwia wykonywanie najdokładniejszych pomiarów nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych.

leica-geosystems-niwelacja

 


Leica LS15 oraz LS10 to najnowsze niwelatory automatyczne


Niwelatory oferują doświadczonym geodetom najwyższy komfort pracy oraz wiarygodne i dokładne wyniki pomiarów podczas prac realizowanych przy budynkach, drogach, torach i mostach.


Niwelatory LS10 oraz LS15 usprawniają realizację skomplikowanych prac niwelacyjnych. Funkcje automatyczne oraz dokładność wynosząca 0,2mm pozwalają Użytkownikom sprawnie ukończyć każdy projekt.

 

Od automatycznego ustawienia ostrości po czytelny ekran z precyzyjnie rozłożonymi klawiszami funkcyjnymi, cały proces pomiarowy jest niezwykle wydajny. Typowe błędy niwelacyjne jak np. błędne odczyty z łaty lub błędy zapisu są wykluczone. Te niwelatory dostarczają  wiarygodne wyniki pomiarów ciągów niwelacyjnych wzbogacone o wizualizacje i sprawiają, że codzienna praca staje się satysfakcjonująca.

Użytkownikom niwelatorów oferujemy:

 

  • Najwyższą dokładność pomiarów
  • efektywną pracę
  • Praktyczne doświadczernie
  • "Know-how" Leica Geosystems
leica-geosystems   leica-geosystems
podstawowe-funkcje-ls10/ls15

Celowanie z wykorzystaniem

kamery cyfrowej

Efektywny autofocus

Szybkie spoziomowanie

instrumentu

Łatwy transfer danych


Klienci mogą korzystać z pomocy oraz doświadczenia inżynierów Leica Geosystems w obszarze wsparcia technicznego przy obsłudze nowych niwelatorów cyfrowych. LS10 oraz LS15 jako nowa seria zostały udoskonalone tak żeby praca z nimi była wykonywana szybko i z najwyższą możliwą precyzją.


« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]