sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Nowy wielofunkcyjny odbiornik Leica GS16

Leica Viva GS16 to kompaktowy odbiornik GNSS. Spełnia wysokie standardy dokładności pomiarów dzięki technologii RTKplus i SmartLink.
Współdziałający z technologią RTK, Viva GS16 spełnia wysokie standardy dokładności pomiarów dzięki technologii RTKplus i SmartLink. Rosnąca ilość sygnałów z nowych konstelacji satelitarnych powoduje, że odbiornik musi być przygotowany do pracy lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. RTKplus inteligentnie dostosowuje się do zmiennych warunków wybierając optymalne sygnały satelitarne, aby możliwie najdokładniej obliczyć położenie. Pracuj bardzo wydajnie niż kiedykolwiek wcześniej.


SmartLink to technologia która umożliwia uzyskanie centymetrowych dokładności pomiarów na obszarach gdzie występują zakłócenia w odbiorze danych z internetu podczas pomiarów RTK. Zdarza się, że w łączności przez radiomodemy UHF lub cyfrowe telefony komórkowe występują zakłócenia. Poprawki SmartLink wysyłane przez satelity wypełniają lukę w łączności RTK ułatwiając wykonywanie pomiarów. Wysoka dokładność uzyskiwana jest w czasie do 10 minut od rozpoczęcia pomiaru.


odbiornik-gps odbiornik-gps-dla-geodezji odbiornik-gps-gs16 odbiornik-gps-dla-geodezji
SmartLink – niezawodne
pomiary z centymetrową
dokładnością.
Ikona dokładnego
pomiaru RTK
Ikona xRTK
(do pomiarów RTK w
trudnych warunkach
terenowych i podczas
korzystania ze SmartLink)

 

Leica Viva GS16 to również:

 • Imponujące oprogramowanie
  Odbiornik GNSS Leica Viva GS16 współpracuje z rewolucyjnym oprogramowaniem Leica Captivate, które przekształca skomplikowane dane w najbardziej realistyczne robocze modele 3D. Dzięki łatwym w obsłudze aplikacjom i intuicyjnej technologii dotykowej, różne rodzaje danych pomiarowych i projektowych mogą być wyświetlane we wszystkich wymiarach. Wykonuj pomiary i obsługuj aplikacje przesuwając palcem na ekranie precyzyjnego tachimetru oraz odbiornika GNSS.
   
 • Nieskończone możliwości
  Podczas gdy Leica Captivate przechwytuje dane i modeluje je w terenie, Leica Infinity przetwarza informacje w biurze. Prosty i łatwy transfer danych zapewnia właściwy poziom pracy z projektem. Captivate i Infinity współpracują przy łączeniu danych z wykonanych prac geodezyjnych i edytowanych projektów szybko i jeszcze bardziej efektywniej.
   
 • Obsługa klienta za pomocą kliknięcia
  Dzięki Aktywnemu Wsparciu Klienta (ACC), globalnej sieci doświadczonych inżynierów wsparcia, je-steś o kliknięcie od eksperckiej pomocy przy rozwiązywaniu dowolnych problemów:
   Odblokuj moc kontrolerów
  • Eliminuj opóźnienia dzięki doskonałej obsłudze technicznej
  • Zakończ prace szybciej dzięki wsparciu i konsultacjom
  • Unikaj kosztownych rewizyt w terenie dzięki usługom i pomocy online w terenie
    
  Kontroluj koszty dzięki dobranym dla Ciebie Pakietom Obsługi Klienta, które dają swobodę i bezpie-czeństwo pracy gdziekolwiek i kiedykolwiek pracujesz 
  Spakuj całe biuro do kontrolera lub tabletu i odkryj moc w swojej dłoni, która pokona wszystkie nie-sprzyjające warunki pomiarowe. Kontroler Leica CS20 oraz tablet Leica CS35 zapewnią Ci maksymalną kontrolę i wygodę pracy przy zachowaniu pełnej mobilności. Ekran dotykowy umożliwia szybkie i wygodne przetwarzanie danych z użyciem grafiki 3D oraz wizualizację danych pochodzących z od-biornika GNSS Leica Viva.

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]