sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Nowy, lepszy - udoskonalony dalmierz Leica Disto D2

Nowy dalmierz Leica Disto D2 został ulepszony dzięki czemu mierzy odległości nawet do 100 m. Aplikacja Bluetooth® Smart umożliwia przesyłanie pomiarów bezpośrednio do smartfonów lub tabletów - co umożliwia natychmiastowe przetwarzanie wyników. Czujniki umieszczone w rozkładanej stopce automatycznie wyczuwają jej położenie co przyśpiesza pracę i pozwala wyeliminować błędy.Pomiary-odleglosci-z-dalmierzem-laserowym

Większe odległości

Nowatroska technologia X Range Power sprawia, że nasz dalmierz wykonuje pomiar nawet do 100m. Technika ta zapewnia wysoką wydajność podczas wszelkich pomiarów - stają się one miarodajne,a czas pracy zostaje skrócony do minimum.

„
Użyteczne funkcje
Funkcje które posiada nasze urządzenie ułatwiają pomiar, przyspieszają go, a dodatkowo możemy zapisać 10 ostatnich wyników co jest kolejnym udogodnieniem.
„
Bezprzewodowa transmisja danych
Zintegrowana technologia Bluetooth® Smart pozwala przesłać wyniki pomiaru bezpośrednio do komputera, tabletu
lub smartfona i uniknąć błędów, które mogą wystąpić podczas ręcznego zapisywania. Użytkownik może usprawnić swoją pracę, korzystając z praktycznej darmowej aplikacji Leica DISTO™ Sketch.

informacje o Leica Disto D2

 Leica Disto D2

 

Funkcje Disto D2

 

satell-cad-polska-autoryzowany-partner


« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]