sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

O nas

Witaj!
Już się znamy!

 

Piotr Herba - Przez niemal 10 lat miałem przyjemność z Państwem współpracować. Nasze relacje starałem się budować na zaufaniu i solidności. Dziś nadszedł czas zbudowania czegoś nowego, jeszcze lepszego. Myślę, że pozwoli na to moje dziesięcioletnie doświadczenie w branży, znajomość Państwa potrzeb oraz kadra niezawodnych współpracowników i fachowców.


Rafał Sosnowski – współwłaściciel firmy, geodeta - osoba z długim stażem pracy w terenie, specjalista do spraw tachimetrów oraz GNSS. Udzieli Państwu fachowej pomocy dotyczącej instrumentów geodezyjnych oraz zagwarantuje wsparcie techniczne 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

 

Nowa firma oznacza dla naszych Klientów nowe możliwości: uczciwość (o którą w tych czasach ciężko), lepsze ceny, nareszcie fachowe doradztwo oraz pełne wsparcie techniczne.

 

Zapraszamy Państwa do naszej siedziby przy ul. Jagiellońskiej 95 w Bydgoszczy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00—16:00, w sobotę nieczynne - istnieje możliwość umówienia się na telefon w celu zrobienia zakupów.

 

 

Z wyrazami szacunku współwłaściciele:

Piotr Herba, Rafał Sosnowski

                                                                        
« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]