testtesttesttest
test
test
test
test

Spectra Precision Tachimetr Robotyczny FOCUS 35

Numer katalogowy:
FOCUS35
Dokładność pomiaru kąta:
1''(3cc);2''(6cc), 3''(10cc), 5''(15cc)
Pomiar bezlustrowy:
800 m (w dobrych warunkach)
Wskaźnik lasera:
Tak
Pionownik:
optyczny
Dostawa:
Odbiór osobisty Kurier UPS

Spectra Precision FOCUS 35 to seria innowacyjnych, zmotoryzowanych tachimetrów, które gwarantują wysoką dokładność pomiarów. FOCUS 35 może przejąć obowiązki obserwatora i pozwolić na pełną kontrolę instrumentu z poziomu tyczki z pryzmatem i rejestratorem Ranger 3. Dlatego też realizacja obserwacji w terenie może przebiegać całkowicie jednoosobowo, co znacznie ogranicza koszty i polepsza wydajność pracy. Tachimetr został zaprojektowany w niemieckim centrum badawczo-rozwojowym Spectra Precision w Jenie i wyposażony w unikalną (opatentowaną) technologię śledzenia pryzmatu, która zapewnia natychmiastowe i bardzo precyzyjne celowanie nawet w bardzo trudnych warunkach terenowych.

 

Dokładnie taki Tachimetr - jakiego potrzebujesz

FOCUS 35 jest dostępny w trzech wersjach: StepDrive, LockNGo albo Robotic i każdy z tych wariantów w czterech opcjach dokładnościowych: 1", 2", 3" i 5". Razem daje to aż 12 możliwych konfiguracji sprzętu, dzięki czemu masz pewność, że wybrałeś taki tachimetr, jakiego potrzebujesz. Każda z wersji są wyposażona jest w wyjątkowo silny, precyzyjny dalmierz co umożliwia bezlustrowy pomiar celowych o długości do 800 metrów, a przy zastosowaniu potrójnego pryzmatu nawet do 7000 metrów.

 

Różnice wśród poszczególnych wersji FOCUSA 35:

 • StepDriveTM - w tej opcji tachimetr ma możliwość automatycznego ustawienia koła poziomego i pionowego np. przy tyczeniu obiektów. Rozwiązanie to sprawdza się także podczas wieloseryjnych pomiarów kątów - dzięki serwomotorom FOCUS 35 może bez udziału obserwatora wykonać dowolną ilość powtórzeń pomiarowych. 
 • LockNGoTM - taka konfiguracja pozwala automatycznie wyszukiwać i śledzić pryzmat. Tachimetr jest wspomagany przez technologię GeoLockTM, która wykorzystuje GPS wbudowany w rejestrator Ranger 3. Bezcenne rozwiąznie szczególnie w trudnych warunkach terenowych, takich jak tereny zalesione, czy zurbanizowane. Dzięki technologii GeoLock FOCUS 35 bez trudu odnajdzie "zgubiony" pryzmat!. 
 • Robotic - wersja, w której tachimetr jest w pełni przygotowany do jednoosobowej pracy i istnieje możliwość jego całkowitej kontroli z poziomu rejestratora polowego Ranger 3, zamocowanego na tyczce z pryzmatem. Dzięki temu koncentracja obserwatora przenosi się z tachimetru na obszar pomiarów, umożliwiając bardziej efektywną pracę. Wszystkie robotyczne FOCUSY 35 oprócz serwomotorów i systemu śledzenia pryzmatu wyposażone są w moduł bezprzewodowej komunikacji pomiędzy instrumentem i rejestratorem (radio 2.4 GHz).

Wszechstronne rozwiązanie

Tachimetr FOCUS 35 posiada duży, kolorowy wyświetlacz oraz pełną klawiaturę numeryczną. Instrument oparto na platformie Windows CE i wszechstronnym oprogramowaniu Survey Pro, które pozwala na integrację pomiarów tachimetrycznych, GNSS oraz niwelacji. Dodatkowo dzięki aplikacji SP Central istnieje możliwość błyskawicznej wymiany danych pomiędzy zespołami pomiarowymi i biurem. Wszystkie te udogodnienia zostały zamknięte w ergonomicznej i kompaktowej obudowie i zabezpieczone wysoką normą odporności na kurz i wodę - IP55.

 

spectra-precision-focus35-tachimetr-robotyczny


Główne cechy:

 • Dokładność pomiaru kątów: 1", 2", 3" lub 5"
 • Bezlustrowy pomiar odległości do 800 metrów
 • Unikalna technologia GeoLock GPS
 • Bardzo wysoka prędkość śledzenia pryzmatu
 • Pełna klawiatura numeryczna
 • Dwustronny ekran
 • Trzy wersje konfiguracji: StepDrive, LockNGo oraz Robotic
 • System operacyjny Windows CE
 • Wymiana baterii bez przerywania pracy
 • Intuicyjne oprogramowanie Survey Pro

 

Kontroler:

 

Sprzęt geodezyjny i budowlany

Farba TRIG-A-CAP® Extra kolor pomarańczowy (AMPERE SYSTEM)

cena netto:
12.50 zł
Farba przeznaczona do znakowania, sygnalizacji, oznaczeń topograficznych i prac
Czytaj więcej »

Tyczka GPS karbonowo-aluminiowa, teleskopowa 2.5m

cena netto:
450.00 zł
> Tyczka jest lżejsza (do 30%) dzięki połączeniu włókna węglowego z al
Czytaj więcej »
promocja

Papier do plotera amber preprint 420mm x 50m gr. 80

cena netto:
14.00 zł 13.00 zł
Papier do plotera amber preprint 420mm/50m (80g) Niepowlekany papier o bardzo w
Czytaj więcej »
promocja

Tyczki sygnalizacyjne, geodezyjne skręcane (polska produkcja)

cena netto:
233.00 zł 210.00 zł
Komplet czterech skręcanych tyczek (8 elementów). Tyczki wykonano z alumi
Czytaj więcej »
promocja

Niwelator laserowy Leica Rugby 670 z detektorem Rod Eye 160 Digital

cena netto:
5 799.00 zł 4 900.00 zł
Leica Rugby - Solidny i dokładny WYBIERZ WIARYGODNEGO PARTNERA DO SWOJEGO ZESPO
Czytaj więcej »

Laser krzyżowy CL1 (wiązka czerwona) Nivel System + dalmierz HDM-5(zasięg 50 m)

cena netto:
589.00 zł
Laser krzyżowy Nivel System CL1 przeznaczony jest do wyznaczania płaszczyzny poz
Czytaj więcej »

Spectra Precision Tachimetr Robotyczny FOCUS 35

Zapytaj o cenę
Spectra Precision FOCUS 35 to seria innowacyjnych, zmotoryzowanych tachimet
Czytaj więcej »
promocja

Niwelator optyczny AT24

cena netto:
420.00 zł 380.00 zł
Niwelator optyczny AT24 idealnie nadaje się do prac w budownictwie. Posiada 24 k
Czytaj więcej »

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

W trosce o klientów naszego sklepu dedykowanego geodetom i budowlańcom chcemy nie tylko dostarczyć sprzęt najwyższej klasy, ale również przekazać niezbędną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną odnośnie sprzętu pomiarowego, geodezji, budownictwa, prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz nowoczesnych rozwiązań pomiarowych.

Pragniemy również poruszyć kwestie sporne, częste  problemy napotykane przez klientów podczas wykonywania pomiarów - odbiornikiem GPS, tachimetrem bezlustrowym, robotycznym, czy też niwelatorem laserowym. Skontaktuj się z Nami tel:  52 331 40 38 - doradzimy, ułatwimy,rozwiążemy problem.

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę.Udzielimy Ci wsparcia w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i Laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃJeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
Spectra_Precisiontopcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgMotorola.jpgSouth.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.pngtachimetr-nikon-partner.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]