testtesttesttest
test
test
test
test

Szkolenie dla uczniów Inowrocławskich Szkół

W miniony piątek odwiedziliśmy firmę budowlaną w Inowrocławiu w której odbywają się praktyki dla uczniów Inowrocławskich szkół -  przeprowadziliśmy szkolenie z obsługi sprzętu pomiarowego dedykowanego budownictwu.Uczniowie Ponadgimnazjalnego Zespołu Szkół nr 5, Rzemieślniczej Szkoły Zawodwej oraz Akademii Szkolnictwa AS zapoznali się z działaniem sprzętu takiego jak: niwelator laserowy Leica Rugby 880, niwelator rurowy Topcon TPL-5G, lasery liniowo - krzyżowe Leica Lino L2P5 oraz Nivel System CL1G, dużym zainteresowaniem cieszył się dalmierz laserowy Leica Disto S910 którego możliwości przekroczyły najśmielsze oczekiwania uczestników szkolenia, natomiast poziomica Stabila R300 odporna na upadki wprawiła uczniów w wielkie zdziwienie - Nasz kolega Kamil upuścił ją z 2 m wysokości - okazało się że nadal działa!« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

W trosce o klientów naszego sklepu dedykowanego geodetom i budowlańcom chcemy nie tylko dostarczyć sprzęt najwyższej klasy, ale również przekazać niezbędną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną odnośnie sprzętu pomiarowego, geodezji, budownictwa, prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz nowoczesnych rozwiązań pomiarowych.

Pragniemy również poruszyć kwestie sporne, częste  problemy napotykane przez klientów podczas wykonywania pomiarów - odbiornikiem GPS, tachimetrem bezlustrowym, robotycznym, czy też niwelatorem laserowym. Skontaktuj się z Nami tel:  52 331 40 38 - doradzimy, ułatwimy,rozwiążemy problem.

Zobacz wszystkie

Wsparcie techniczne

Zapewniamy naszym Klientom najlepsze wsparcie techniczne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasi specjaliści pomogą Wam z wszelkimi problemami związanymi z obsługą odbiorników GPS, tachimetrów, niwelatorów kodowych i laserowych, jak i innych urządzeń do pomiarów geodezyjnych.

Instrumenty używane

Szukasz niedrogiego ale sprawdzonego instrumentu ? Sprawdź oferty sprzętu używanego. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, w pełni funkcjonalne, skalibrowane i z pewnego źródła instrumenty pomiarowe.

SatellNet
Nasi partnerzy
Spectra_Precisiontopcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgMotorola.jpgSouth.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.pngtachimetr-nikon-partner.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]