sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Pokaz sprzętu pomiarowego w Bydgoskiej Szkole Wyższej

W ubiegłą sobotę dwoje z Nas zaprezentowało sprzęt pomiarowy studentom budownictwa Bydgoskiej Szkoły Wyższej.Zainteresowaniem cieszył się zarówno niwelator rurowy Topcon TP-L5G, niwelator laserowy Leica Rugby 880, a także dalmierz laserowy Leica Disto S910. Na koniec zaprezentowaliśmy Multistation Leica Nova MS50. Studenci wykazali się wielkim zainteresowaniem - Kamil udzielał odpowiedzi na każde zadane pytanie, po wyjściu z auli udaliśmy się do sali wykładowczej, w której to najbardziej zainteresowani studenci oraz wykładowca zapoznawali się dalej z  dalmierzem Disto S910, a także niższymi modelami jak Nowy Disto D2 i D110, padało mnóstwo zapytań, z okna sali wykładowczej pomierzony został dach sąsiedniego budynku, wszyscy byli zachwyceni możliwościami jak daje nam Disto S910.

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]