sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Porady techniczne

Poziomica laserowa - jak to w praktyce wygląda

Jaki przyrząd kryje się pod nazwą poziomica laserowa - dla jednych to poziomica budowlana z widoczną wiązką lasera dla inncyh to wielozadaniowe urządzenie które spełnia istotną rolę w procesie wykończeń wnętrz. Poziomica laserowa zwana laserem liniowo-krzyżowym ma szerokie spectrum działania - z jej pomocą zamontujesz m.in.: blaty, płyty karton-gips, sufity podwieszane, płytki podłogowe czy też pas roboczy na ścianie w kuchni. Dzięki laserom krzyżowym praca pójdzie nam sprawnie, a czas pracy skrócimy do minimum. Jakie lasery wyróżniamy? 


Laser krzyżowy :

Najprostrzy laser pokazuje nam wiązkę

PION-POZIOM, przykładem takiego lasera jest CL1

 

 laser-krzyzowy-plytki-na-scianie-jak-bosch

 
 

Wielozadaniowy Multilaser krzyżowy 360°

3 PŁASZCZYZNY LASEROWE

KOMPENSATOR MAGNETYCZNY

CL3D

  poziomica-laserowa-360-stopni

 Precyzyjny multilaser krzyżowy 360°

ELEKTORNICZNY KOMPENSATOR

CL8 - 3 PŁASZCZYZNY LASEROWE

 
 poziomica-laserowa-elektroniczny-kompensator  

 

Powyżej przedstawiliśmy 3 różne typy laserów na przykłazie producenta Nivel System: najprostrzy CL1, do bardziej skomplikowanych zadań CL3D i bardzo precyzyjny CL8. CL3D jak i CL8 mają po 3-płaszczyzny laserowe i wydawać by się mogło że nie ma między nimi znaczącej różnicy, jednakże zaglądając do wnętrza lasera przyekonalibyśmy się że jest zupełnie inaczej. Bez obaw nie musimy rozbrajać ich na częsci pierwsze, wystarczy postawić je obok siebie - więc jeśli Chesz się przekonać czy faktycznie tak jest zapraszamy - Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 95. Możesz również zadzwonić: 52 331 40 38 - postaramy udzielić Ci wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Leica Lino ML180 - wielofunkcyjny laser liniowy!

Leica Lino ML 180 wraz z detektorem wiązki XCR Catch tworzą pierwszorzędny duet.

Wzrost wydajności pomiarów w trudnych warunkach terenowych

Wszystko za sprawą nowej technologii pomiarowej Z-Blade dla pomiarów GPS/GNSS. Czym się charakteryzuje??? Przeczytają Państwo poniżej...

Zastosowanie wykrywacza urządzeń podziemnych Leica Digicat 550i z generatorem sygnału Leica Digitex 100t

Przed wszelkiego rodzaju wykopami należy dokładnie zlokalizować instalacje podziemne za pomocą wykrywaczy podziemnych. Należy odszukać, wyśledzić i oznaczyć przebieg przewodu lub rury podziemnej, by pracownicy terenowi mogli bezpiecznie wykonywać swoją pracę i zminimalizować ryzyko wypadku.

Nowy, lepszy - udoskonalony dalmierz Leica Disto D2

Nowy dalmierz Leica Disto D2 został ulepszony dzięki czemu mierzy odległości nawet do 100 m. Aplikacja Bluetooth® Smart umożliwia przesyłanie pomiarów bezpośrednio do smartfonów lub tabletów - co umożliwia natychmiastowe przetwarzanie wyników. Czujniki umieszczone w rozkładanej stopce automatycznie wyczuwają jej położenie co przyśpiesza pracę i pozwala wyeliminować błędy.

Leica Viva TS16 wraz z kontrolerem CS20 i tabletem CS35

To pierwszy na świecie tachimetr z funkcją samoczynnego uczenia. Automatycznie dopasowuje się do panujących warunków środowiskowych - Leica Viva TS16 precyzyjnie śledzi wyłącznie Twój pryzmat. Bez względu na złożoność pomiaru i trudności w wizurze pryzmatu w terenie, ten tachimetr przekroczy wszelkie oczekiwania. Dzięki kontrolerowi CS20 będziemy mieli całkowitą kontrolę nad sytuacją, posiada on bowiem radiomodem z anteną dalekiego zasięgu do sterowania tachimetrami zmotoryzowanymi. Co więcej został on wyróżniony przez jury Red Dot Award w kategorii wygląd produktu. Dodatkowo tablet CS35 ułatwi realizację projektów i  zarządzenie danymi w każdych warunkach terenowych: Szeroki czytelny ekran 10,1”; szybki procesor Intel® Core™; Turbo Boost; wytrzymała, płaska obudowa - to cechy które umożliwiają komfortową i szybką pracę. Pracuj z danymi w całkowicie nowy sposób na dużym, czytelnym ekranie w każdych warunkach terenowych.

Odbiornik Leica iCON GPS80 oraz Antena Leica iCON GPS60 w Budownictwie

Pomiary na placu budowy wymagają pełnej precyzji - linia produktów iCON pozwala nam usprawnić prace i zwiększyć efektywność oraz precyzję pomiarów.

Niwelator liniowy Topcon TP-L5G – ekspresowe tempo i najwyższa prcyzja podczas układania rur

Proponujemy Państwu rozwiązanie, które uefektywni realizację prac wodno-kanalizacyjnych. Polecany przez ekspertów laser liniowy Topcon TP-L5G pozwala układać rury szybciej i sprawniej, a przy tym minimalizować ryzyko wystąpienia błędów.

Wykorzystanie sieci stacji referencyjnych Leica SmartNet w pomiarach GNSS

SmartNet to sieć odbiorników GPS i/lub GNSS powstała w oparciu o nowoczesne oprogramowanie i urządzenia Leica Geosystems. Jej stacje referencyjne rozmieszczone są na terenie kraju. Sieć umożliwia generowanie poprawek RTK dla odbiornika ruchomego (Rover) - poprawki RTK wygenerowane w sieci są nazywane sieciowymi poprawkami RTK. SmartNet zapewnia niezawodne usługi sieciowe i wiarygodne pomiary w różnych warunkach śledzenia satelitów. Dzięki sieci satelit możemy mierzyć punkty z wysoką dokładnością od 3 do 5cm.

Niwelator cyfrowy DNA03 - optymalizacja w działaniu!

Z niwelatorem Leica DNA03 praca będzie niezwykle efektywna, wyeliminowane zostaną błędy ludzkie, natomiast opracowanie wyników prac polowych stanie się proste jak nigdy dotąd!

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]