testtesttesttest
test
test
test
test

Porady techniczne

Leica Lino ML180 - wielofunkcyjny laser liniowy!

Leica Lino ML 180 wraz z detektorem wiązki XCR Catch tworzą pierwszorzędny duet.

Wzrost wydajności pomiarów w trudnych warunkach terenowych

Wszystko za sprawą nowej technologii pomiarowej Z-Blade dla pomiarów GPS/GNSS. Czym się charakteryzuje??? Przeczytają Państwo poniżej...

Zastosowanie wykrywacza urządzeń podziemnych Leica Digicat 550i z generatorem sygnału Leica Digitex 100t

Przed wszelkiego rodzaju wykopami należy dokładnie zlokalizować instalacje podziemne za pomocą wykrywaczy podziemnych. Należy odszukać, wyśledzić i oznaczyć przebieg przewodu lub rury podziemnej, by pracownicy terenowi mogli bezpiecznie wykonywać swoją pracę i zminimalizować ryzyko wypadku.

Nowy, lepszy - udoskonalony dalmierz Leica Disto D2

Nowy dalmierz Leica Disto D2 został ulepszony dzięki czemu mierzy odległości nawet do 100 m. Aplikacja Bluetooth® Smart umożliwia przesyłanie pomiarów bezpośrednio do smartfonów lub tabletów - co umożliwia natychmiastowe przetwarzanie wyników. Czujniki umieszczone w rozkładanej stopce automatycznie wyczuwają jej położenie co przyśpiesza pracę i pozwala wyeliminować błędy.

Leica Viva TS16 wraz z kontrolerem CS20 i tabletem CS35

To pierwszy na świecie tachimetr z funkcją samoczynnego uczenia. Automatycznie dopasowuje się do panujących warunków środowiskowych - Leica Viva TS16 precyzyjnie śledzi wyłącznie Twój pryzmat. Bez względu na złożoność pomiaru i trudności w wizurze pryzmatu w terenie, ten tachimetr przekroczy wszelkie oczekiwania. Dzięki kontrolerowi CS20 będziemy mieli całkowitą kontrolę nad sytuacją, posiada on bowiem radiomodem z anteną dalekiego zasięgu do sterowania tachimetrami zmotoryzowanymi. Co więcej został on wyróżniony przez jury Red Dot Award w kategorii wygląd produktu. Dodatkowo tablet CS35 ułatwi realizację projektów i  zarządzenie danymi w każdych warunkach terenowych: Szeroki czytelny ekran 10,1”; szybki procesor Intel® Core™; Turbo Boost; wytrzymała, płaska obudowa - to cechy które umożliwiają komfortową i szybką pracę. Pracuj z danymi w całkowicie nowy sposób na dużym, czytelnym ekranie w każdych warunkach terenowych.

Odbiornik Leica iCON GPS80 oraz Antena Leica iCON GPS60 w Budownictwie

Pomiary na placu budowy wymagają pełnej precyzji - linia produktów iCON pozwala nam usprawnić prace i zwiększyć efektywność oraz precyzję pomiarów.

Niwelator liniowy Topcon TP-L5G – ekspresowe tempo i najwyższa prcyzja podczas układania rur

Proponujemy Państwu rozwiązanie, które uefektywni realizację prac wodno-kanalizacyjnych. Polecany przez ekspertów laser liniowy Topcon TP-L5G pozwala układać rury szybciej i sprawniej, a przy tym minimalizować ryzyko wystąpienia błędów.

Wykorzystanie sieci stacji referencyjnych Leica SmartNet w pomiarach GNSS

SmartNet to sieć odbiorników GPS i/lub GNSS powstała w oparciu o nowoczesne oprogramowanie i urządzenia Leica Geosystems. Jej stacje referencyjne rozmieszczone są na terenie kraju. Sieć umożliwia generowanie poprawek RTK dla odbiornika ruchomego (Rover) - poprawki RTK wygenerowane w sieci są nazywane sieciowymi poprawkami RTK. SmartNet zapewnia niezawodne usługi sieciowe i wiarygodne pomiary w różnych warunkach śledzenia satelitów. Dzięki sieci satelit możemy mierzyć punkty z wysoką dokładnością od 3 do 5cm.

Niwelator cyfrowy DNA03 - optymalizacja w działaniu!

Z niwelatorem Leica DNA03 praca będzie niezwykle efektywna, wyeliminowane zostaną błędy ludzkie, natomiast opracowanie wyników prac polowych stanie się proste jak nigdy dotąd!

Poziomica Stabila R300 - wytrzymałość i stabilność!

Poziomice typu R300 są produktem niemieckiej firmy Stabila. Ten artykuł który posiadamy w swojej ofercie na prawdę warto mieć. Poziomica jest solidna i odporna na upadki - chcesz się przekonać zapraszamy do firmy przy ulicy Jagiellońskiej 95 w Bydgoszczy. Możemy zademonstrować Ci jak trwała jest ta poziomica - nawet jeśli ją upuścisz nadal będzie sprawna.

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Kamil  tel. 535 155 882

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby paliki geodezyjne, akcesoria:

Marta tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃJeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
Spectra_Precisiontopcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.pngtachimetr-nikon-partner.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]