sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Porady techniczne

Poziomica Stabila R300 - wytrzymałość i stabilność!

Poziomice typu R300 są produktem niemieckiej firmy Stabila. Ten artykuł który posiadamy w swojej ofercie na prawdę warto mieć. Poziomica jest solidna i odporna na upadki - chcesz się przekonać zapraszamy do firmy przy ulicy Jagiellońskiej 95 w Bydgoszczy. Możemy zademonstrować Ci jak trwała jest ta poziomica - nawet jeśli ją upuścisz nadal będzie sprawna.

Leica DISTO D910: pomiar z każdego miejsca – nowy wymiar dalmierza

Dalmierz laserowy Leica DISTO D910 to nowość na rynku światowym, ułatwia pomiar, zapisuje wyniki w pliku dxf, a praca na budowie i w biurze staje się efektywniejsza. Dzięki temu instrumentowi z jednego stanowiska możemy pomierzyć: odległości również między niedostępnymi punktami, kąty oraz pola powierzchni budowli złożonych. Efekty pomiarów zapisywane są w plikach dxf dzięki czemu istnieje możliwość bezpośredniego przesłania danych do programu typu CAD - dzięki wbudowanemu WiFi w Disto S910 możemy przesłać pliki do przenośnego komputera i dokonać wstępnych pomiarów, nawet jeśli znajdujemy się jeszcze na placu budowy !

Wszystko o niwelatorze Leica Sprinter 150M/250M

Jeżeli problemem w Twoich pracach niwelacyjnych jest dokonywanie odczytów z łaty na dalekich odległościach, zajmuje CI to dużo czasu, musisz wynieść w teren rzędne projektowane i zrobić to z bardzo dużą dokładnością? Mamy na to rozwiązanie, które zaoszczędzi dużo czasu oraz wyeliminuje błędy:

Niwelator Leica Sprinter 150M/250M

MS50 MultiStation – nowy wymiar technologii pomiarowej w geodezji

Tachimetr Leica Nova MS50 stanowi prawdziwą rewolucję w zakresie inteligentnych technologii pomiarowych. Ten niezawodny, intuicyjny i wydajny sprzęt geodezyjny będzie niezastąpioną pomocą dla geodetów oraz innych specjalistów.

Budowa sieci kanalizacyjnej z niwelatorem rurowym Leica Piper

Podczas budowy kanalizacji deszczowej bądź sanitarnej najwięcej czasu zajmuje wyniesienie danych z projektu w teren. Istotną sprawą jest precyzja której brak może spowodować kosztowne błędy. Niezbędna jest kontrola i zwrócenie uwagi, by schodzące się rury nie zrobiły tzw. „daszka” (zostały ustawione w dwóch przeciwnych spadkach), ale by były równo układane z zadanym spadkiem. Firma Leica Geosystems rozwiązała ten problem.

Zastosowanie niwelatora Leica Rugby 880 w Budownictwie

Niwelator Leica Rugby 880 jest najnowocześniejszym i jedynym w pełni AUTOMATYCZNYM niwelatorem laserowym na rynku. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i dużemu wyświetlaczowi niwelator daje pewność, że nachylenia wyświetlane są w czasie rzeczywistym i nie zawierają błędów.

Zastosowanie laserów krzyżowych w pracach budowlanych

Laser krzyżowy to urządzenie, którego zadaniem jest wskazywanie poziomów i pionów na ścianach. Potrzebny podczas realizacji prac wykończeniowych między innymi takich jak: montaż sufitów podwieszanych, układanie kafli, paneli ściennych, a nawet do wieszania obrazów czy położenia tapety. Laser krzyżowy to bardzo pomocny i korzystny przyrząd, który warto zastosować, aby usprawnić procesy podczas wszelkich remontów budowlanych, oraz osiągnąć wysoką jakość i precyzję wykonywanych prac. Wszechstronność zastosowania laserowych urządzeń pomiarowych sprawia, że cieszą się one coraz większą popularnością nie tylko wśród profesjonalistów.

Produkty iCONstruct zapewniają wybór indywidualnych rozwiązań

Wszystkie urządzenia Leica Geosystems z serii iCONstruct są przystosowane dla klientów którzy potrzebują sprzęt przeznaczony do realizacji zadań terenowych związanych z wyznaczaniem pozycji i pomiarami na budowie dróg oraz innych obiektów.

Spójny interfejs dla urządzeń i intuicyjne oprogramowanie znacznie upraszczają i przyspieszają pracę oraz przenoszenie sprzętu między różnymi budowami, projektami oraz osobami na budowie.

Systemy Nawigacji Satelitarnej GPS/GLONASS/GALILEO

Systemy satelitarne zostały utworzone po to aby wyznaczyć w szybki i precyzyjny sposób pozycję odbiornika na Ziemii. Pierwszym powstałym systemem satelitarnym, który powstał na potrzeby wojska jest amerykański system GPS-Navstar. Z czasem zaczęto wykorzystywać system dla potrzeb cywilnych. Kolejne systemy jakie powstały na świecie to rosyjski system nawigaji satelitarnej GLONASS, europejski GALILEO (w trakcie tworznia pełnej konstelacji) lub chiński COMPAS.

Opłaty za korzystanie z usług systemu ASG-EUPOS

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]