testtesttesttest
test
test
test
test

Poziomica Stabila R300 - wytrzymałość i stabilność!

Poziomice typu R300 są produktem niemieckiej firmy Stabila. Ten artykuł który posiadamy w swojej ofercie na prawdę warto mieć. Poziomica jest solidna i odporna na upadki - chcesz się przekonać zapraszamy do firmy przy ulicy Jagiellońskiej 95 w Bydgoszczy. Możemy zademonstrować Ci jak trwała jest ta poziomica - nawet jeśli ją upuścisz nadal będzie sprawna.poziomica-stabila-r300

 


Poziomica STABILA R300  jest tak wyprofilowana abyśmy mogli ją swobodnie i pewnie chwytać, a to wszystko dzięki uchwytom na dłonie które są rozmieszczone na całej długości poziomicy i posiadają zagłębienia na palce. 

 stabila-r-profil

Zapewniona odporność na zginanie  i  skręcanie. Poziomica posiada pięciokomorowy profil w kształcie litery R który został opracowany z myślą o najtrudniejszych zastosowaniach w branży budowlanej. Możesz być pewien że pomiary dokonywane przez Ciebie będą tak samo precyzyjne w dniu zakupu sprzętu jak i po kilkuletnim użytkowaniu. Gwarancja spokojnej i bezstresowej pracy.

 Poziomica posiada także szeroką powierzchnię pomiarową - 40 mm oraz trzy stabilne krawędzie ułatwiające skuteczne trasowanie na całej długości przyrządu. Dwie pokryte powłokami powierzchnie pomiarowe gwarantują dużą dokładność pomiaru. W położeniu normalnym jak i odwróconym wynosi ona - 0,5 mm/m. Dodatkowo urządzenie posiada opatentowane stopery zapewniające stabilność podczas wyznaczania. Zdejmowane końcówki ułatwiają pomiary w narożnikach - końcówki są też amortyzowane co zabezpiecza profil poziomicy przed uderzeniami.

trasowanie poziomicą

R-type 300

Poziomica R300 została wprowadzona na rynek z myślą o docelowym użytkowniku. Wszystkie wprowadzone udogodnienia - wymienione wyżej zalety - sprawiają, że produkt ten jest chętnie wybierany przez budowlańców. Już nie muszą się martwić upadkiem poziomicy, nie zadają sobie pytania jak ją przewieźć aby przypadkiem nie uszkodzić. Dodatkowym atutem jest szeroka gama długości tego produktu: od 61 cm do 244 cm oraz 10 lat gwarancji.

STABILA - i praca staje się prosta!


 


 Satell-Cad Polska


« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

W trosce o klientów naszego sklepu dedykowanego geodetom i budowlańcom chcemy nie tylko dostarczyć sprzęt najwyższej klasy, ale również przekazać niezbędną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną odnośnie sprzętu pomiarowego, geodezji, budownictwa, prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz nowoczesnych rozwiązań pomiarowych.

Pragniemy również poruszyć kwestie sporne, częste  problemy napotykane przez klientów podczas wykonywania pomiarów - odbiornikiem GPS, tachimetrem bezlustrowym, robotycznym, czy też niwelatorem laserowym. Skontaktuj się z Nami tel:  52 331 40 38 - doradzimy, ułatwimy,rozwiążemy problem.

Zobacz wszystkie

Wsparcie techniczne

Zapewniamy naszym Klientom najlepsze wsparcie techniczne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasi specjaliści pomogą Wam z wszelkimi problemami związanymi z obsługą odbiorników GPS, tachimetrów, niwelatorów kodowych i laserowych, jak i innych urządzeń do pomiarów geodezyjnych.

Instrumenty używane

Szukasz niedrogiego ale sprawdzonego instrumentu ? Sprawdź oferty sprzętu używanego. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, w pełni funkcjonalne, skalibrowane i z pewnego źródła instrumenty pomiarowe.

SatellNet
Nasi partnerzy
Spectra_Precisiontopcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgMotorola.jpgSouth.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.pngtachimetr-nikon-partner.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]