Tachimetry
test

Poziomica Stabila R300 - wytrzymałość i stabilność!

Poziomice typu R300 są produktem niemieckiej firmy Stabila. Ten artykuł który posiadamy w swojej ofercie na prawdę warto mieć. Poziomica jest solidna i odporna na upadki - chcesz się przekonać zapraszamy do firmy przy ulicy Jagiellońskiej 95 w Bydgoszczy. Możemy zademonstrować Ci jak trwała jest ta poziomica - nawet jeśli ją upuścisz nadal będzie sprawna.poziomica-stabila-r300

 


Poziomica STABILA R300  jest tak wyprofilowana abyśmy mogli ją swobodnie i pewnie chwytać, a to wszystko dzięki uchwytom na dłonie które są rozmieszczone na całej długości poziomicy i posiadają zagłębienia na palce. 

 stabila-r-profil

Zapewniona odporność na zginanie  i  skręcanie. Poziomica posiada pięciokomorowy profil w kształcie litery R który został opracowany z myślą o najtrudniejszych zastosowaniach w branży budowlanej. Możesz być pewien że pomiary dokonywane przez Ciebie będą tak samo precyzyjne w dniu zakupu sprzętu jak i po kilkuletnim użytkowaniu. Gwarancja spokojnej i bezstresowej pracy.

 Poziomica posiada także szeroką powierzchnię pomiarową - 40 mm oraz trzy stabilne krawędzie ułatwiające skuteczne trasowanie na całej długości przyrządu. Dwie pokryte powłokami powierzchnie pomiarowe gwarantują dużą dokładność pomiaru. W położeniu normalnym jak i odwróconym wynosi ona - 0,5 mm/m. Dodatkowo urządzenie posiada opatentowane stopery zapewniające stabilność podczas wyznaczania. Zdejmowane końcówki ułatwiają pomiary w narożnikach - końcówki są też amortyzowane co zabezpiecza profil poziomicy przed uderzeniami.

trasowanie poziomicą

R-type 300

Poziomica R300 została wprowadzona na rynek z myślą o docelowym użytkowniku. Wszystkie wprowadzone udogodnienia - wymienione wyżej zalety - sprawiają, że produkt ten jest chętnie wybierany przez budowlańców. Już nie muszą się martwić upadkiem poziomicy, nie zadają sobie pytania jak ją przewieźć aby przypadkiem nie uszkodzić. Dodatkowym atutem jest szeroka gama długości tego produktu: od 61 cm do 244 cm oraz 10 lat gwarancji.

STABILA - i praca staje się prosta!


 


 Satell-Cad Polska


« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska  
Zobacz wszystkie
SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGHYTruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]