testtesttesttest
test
test
test
test

Serwis

Nasza firma dostarcza klientom nowoczesny sprzęt geodezyjny wyposażony w zaawansowane rozwiązania techniczne. Idziemy za postępem technologicznym, robimy wszystko aby nasi Klienci mieli sprzęt nowoczesny oraz sprawdzony. Oprócz sprzedaży sprzętu geodezyjnego zajmujemy się serwisem odbiorników GPS Spectra Precision oraz innymi.
 

Nie musisz przepłacać za naprawę niwelatora, teodolitu czy tachimetru. Przyjdź do Nas i zobacz, że może być taniej. Jeśli nie wiesz co jest przyczyną wadliwego działania Twojego sprzętu geodezyjnego, nie martw się ! Dokonamy bezpłatnej ekspertyzy i wycenimy koszty naprawy.
Usługi serwisowe:

 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odbiorników GPS / tachimetrów / niwelatorów i innych
 • Przegląd instrumentów / sprzętu geodezyjnego
 • Rektyfikacja instrumentów / sprzętu geodezyjnego
 • Czyszczenie instrumentów / sprzętu geodezyjnego
 • Naprawa instrumentów po uszkodzeniu
 • Aktualizacja oprogramowania
 • Pomoc tachniczna 24h/dobę
 • Pomoc praktyczna: wykorzystanie tachimetru / odbiorników GPS w pomiarach geodezyjnych
 • Rozwiązywanie problemów związanych z pomiarami GPS (pomiary RTK/Statyka, błędy pomiarowe, nauka oprogramowania, szkolenie z zakresu obsługi instrumentu)

 

Dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie pomóc Państwu w wielu problemach typowo technicznych. Oprócz nauki oprogramowania wyjaśnimy jak wykorzystać poszczególne opcje oprogramowania w terenie. Wyjaśnimy przyczyny błędów które tak trudno skontrolować w pomiarach GPS, a także podpowiemy jak mierzyć aby ich uniknąć.


 

serwis-niwelatorow-geodezja-budownictwo


Ważne informacje

 • Dokonaj kopii zapasowej danych zapisanych w rejestratorze odbiornika GPS, tachimetrze lub palmtopie gdyż w wyniku naprawy lub ekspertyzy mogą zostać wykasowane
 • Wykonujemy bezpłatne ekspertyzy wadliwie działającego urządzenia, jednocześnie podając wycenę kosztów naprawy
 • Do każdej naprawy / kalibracji instrumentu dołączamy świadectwo stanu technicznego respektowane przez audyt
 • Za usługi serwisowe wystawiamy faktury VAT (23%)
 • Rozliczenie należności za naprawę następuje gotówkowo w dniu odbioru sprzętu lub w postaci przedpłaty na nasz rachunek bankowy
 • Każdy Klient ma prawo do rezygnacji ze zlecenia naprawy w przypadku nie zaakceptowania wyceny
 • W przypadku braku odbioru sprzętu w terminie do 6 miesięcy od daty naprawy, zostanie on uznany za porzucony i przejdzie na własność Satell-Cad Polska
 • Koszty transportu urządzenia w dwie strony pokrywa Zleceniodawca naprawy

 

 

 POBIERZ FORMULARZ NAPRAWY

 

dystrybutor-spectra-precision


« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

W trosce o klientów naszego sklepu dedykowanego geodetom i budowlańcom chcemy nie tylko dostarczyć sprzęt najwyższej klasy, ale również przekazać niezbędną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną odnośnie sprzętu pomiarowego, geodezji, budownictwa, prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz nowoczesnych rozwiązań pomiarowych.

Pragniemy również poruszyć kwestie sporne, częste  problemy napotykane przez klientów podczas wykonywania pomiarów - odbiornikiem GPS, tachimetrem bezlustrowym, robotycznym, czy też niwelatorem laserowym. Skontaktuj się z Nami tel:  52 331 40 38 - doradzimy, ułatwimy,rozwiążemy problem.

Zobacz wszystkie

Wsparcie techniczne

Zapewniamy naszym Klientom najlepsze wsparcie techniczne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasi specjaliści pomogą Wam z wszelkimi problemami związanymi z obsługą odbiorników GPS, tachimetrów, niwelatorów kodowych i laserowych, jak i innych urządzeń do pomiarów geodezyjnych.

Instrumenty używane

Szukasz niedrogiego ale sprawdzonego instrumentu ? Sprawdź oferty sprzętu używanego. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, w pełni funkcjonalne, skalibrowane i z pewnego źródła instrumenty pomiarowe.

SatellNet
Nasi partnerzy
richter.jpgLeica.jpgprexisoStabila.jpgNedo.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgSoppec.jpgMotorola.jpgBmi.jpgSouth.jpgtopcon.JPGHYTTrimble_logo.svg_.pngSpectra_Precision

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]