testtesttesttest
test
test
test
test

Serwis Niwelatorów Optycznych, Kodowych, Laserowych, Tachimetrów, Odbiorników GNSS

Jako firma zajmujemy się nie tylko dystrybucją sprzętu pomiarowego dla geodezji i budownictwa. Prowadzimy również 

serwis sprzętu:
 1. Niwelatory optyczne, kodowe
 2. Niwleatory laserowe/lasery rotacyjne
 3. Dalmierze laserowe
 4. Tachimetry
 5. Odbiorniki GNSS/GPS
serwis-geodezyjny-naprawa-niwelatorow-tachimetrow


Usługi serwisowe, które proponujemy są na bardzo wysokim poziomie obsługi technicznej. Wycena naprawy sprzętu czy przeglądu technicznego odbywa się indywidulanie i bezkosztowo. Wystarczy, że przyślesz do nas sprzęt -> w ciągu 48h wycenimy Ci koszty - do Ciebie należy wybór czy naprawiamy czy odsyłamy. Serwis prowadzimy na terenie całej Polski. Wszelkie wysyłki dostarczamy za pośrednictwem kuriera UPS.


Usługi serwisowe:

 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny tachimetrów / niwelatorów /odbiorników GNSS /  i innych
 • Przegląd techniczny sprzętu pomiarowego tj.: tachimetry, niwelatory optyczne, kodowe i laserowe i inne
 • Rektyfikacja sprzętu pomiarowego
 • Czyszczenie sprzętu pomiarowego zarówno geodezyjnego jak i budowlanego
 • Naprawa sprzętu poupadkowego, uszkodzonego mechanicznie

 

 POBIERZ   FORMULARZ   SERWISOWY

 

 

 Jeśli jeszcze nie jesteś pewien czy będziemy w stanie naprawić Twój sprzęt - zadzwoń do nas - 52 331 40 38 rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 

Dodatkowo proponujemy Państwu wsparcie:

 • Aktualizacja oprogramowania w kotrolerach GPS i innych
 • Doradztwo techniczne 24h/dobę
 • wparcie praktyczne: wykorzystanie tachimetru / odbiornika GNSS w pomiarach geodezyjnych
 • Rozwiązywanie problemów związanych z pomiarami GPS (pomiary RTK/Statyka, błędy pomiarowe, nauka oprogramowania, szkolenie z zakresu obsługi instrumentu)

 

Dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie doradzić Wam w aspektach typowo technicznych. Oprócz nauki oprogramowania objaśnimy jak wykorzystać poszczególne opcje oprogramowania w terenie. Wyjaśnimy przyczyny błędów które tak trudno skontrolować w pomiarach GPS, a także podpowiemy jak mierzyć aby ich uniknąć.


 

serwis-niwelatorow-geodezja-budownictwoWażne informacje

 • Dokonaj kopii zapasowej danych zapisanych w rejestratorze odbiornika GPS, tachimetrze lub palmtopie gdyż w wyniku naprawy lub ekspertyzy mogą zostać wykasowane
 • Wykonujemy bezpłatne ekspertyzy wadliwie działającego urządzenia, jednocześnie podając wycenę kosztów naprawy
 • Do każdej naprawy / kalibracji instrumentu dołączamy świadectwo stanu technicznego respektowane przez audyt
 • Za usługi serwisowe wystawiamy faktury VAT (23%)
 • Rozliczenie należności za naprawę następuje gotówkowo w dniu odbioru sprzętu lub w postaci przedpłaty na nasz rachunek bankowy
 • Każdy Klient ma prawo do rezygnacji ze zlecenia naprawy w przypadku nie zaakceptowania wyceny
 • W przypadku braku odbioru sprzętu w terminie do 6 miesięcy od daty naprawy, zostanie on uznany za porzucony i przejdzie na własność Satell-Cad Polska
 • Koszty transportu urządzenia w dwie strony pokrywa Zleceniodawca naprawy

 


 

dystrybutor-spectra-precision


« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

W trosce o klientów naszego sklepu dedykowanego geodetom i budowlańcom chcemy nie tylko dostarczyć sprzęt najwyższej klasy, ale również przekazać niezbędną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną odnośnie sprzętu pomiarowego, geodezji, budownictwa, prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz nowoczesnych rozwiązań pomiarowych.

Pragniemy również poruszyć kwestie sporne, częste  problemy napotykane przez klientów podczas wykonywania pomiarów - odbiornikiem GPS, tachimetrem bezlustrowym, robotycznym, czy też niwelatorem laserowym. Skontaktuj się z Nami tel:  52 331 40 38 - doradzimy, ułatwimy,rozwiążemy problem.

Zobacz wszystkie

Wsparcie techniczne

Zapewniamy naszym Klientom najlepsze wsparcie techniczne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasi specjaliści pomogą Wam z wszelkimi problemami związanymi z obsługą odbiorników GPS, tachimetrów, niwelatorów kodowych i laserowych, jak i innych urządzeń do pomiarów geodezyjnych.

Instrumenty używane

Szukasz niedrogiego ale sprawdzonego instrumentu ? Sprawdź oferty sprzętu używanego. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, w pełni funkcjonalne, skalibrowane i z pewnego źródła instrumenty pomiarowe.

SatellNet
Nasi partnerzy
Spectra_Precisiontopcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgMotorola.jpgSouth.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.pngtachimetr-nikon-partner.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]