testtesttesttest
test
test
test
test

ROBOTYK FOCUS35

 Tachimetr Robotyczny FOCUS 35  jest w pełni przygotowany do jednoosobowej pracyIstnieje możliwość jego całkowitej kontroli z poziomu rejestratora polowego Ranger 3, zamocowanego na tyczce z pryzmatem. Dzięki temu koncentracja obserwatora przenosi się z tachimetru na obszar pomiarów, umożliwiając bardziej efektywną pracę. Tachimetry robotyczne FOCUS 35 oprócz serwomotorów są wyposażone opcjonalnie w: system śledzenia pryzmatu jak również w moduł bezprzewodowej komunikacji pomiędzy instrumentem i rejestratorem (radio 2.4 GHz). Po ustanowieniu połączenia można jednoosobowo realizować wszystkie prace polowe – od standardowych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, poprzez tyczenie aż po precyzyjny monitoring obiektów inżynierskich. Instrument jest oparty na systemie Windows CE, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru oprogramowania, które najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

 

UMÓW SIĘ NA POKAZ WYSTARCZY ZADZWONIĆ: +48 52 331 4038


Główne cechy:

  • dokładność pomiarów od 1'' do 5''
  • bezlustrowy pomiar odległości do 800 m
  • Trzy wersje konfiguracyjne: StepDrive, LockNGo oraz Robotic
  • technologia GeoLock GPS
  • System operacyjny Windows CE
  • Dwustronny ekran
  • wymiana baterii bez przerywania pracy

spectra-precision-focus 

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

W trosce o klientów naszego sklepu dedykowanego geodetom i budowlańcom chcemy nie tylko dostarczyć sprzęt najwyższej klasy, ale również przekazać niezbędną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną odnośnie sprzętu pomiarowego, geodezji, budownictwa, prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz nowoczesnych rozwiązań pomiarowych.

Pragniemy również poruszyć kwestie sporne, częste  problemy napotykane przez klientów podczas wykonywania pomiarów - odbiornikiem GPS, tachimetrem bezlustrowym, robotycznym, czy też niwelatorem laserowym. Skontaktuj się z Nami tel:  52 331 40 38 - doradzimy, ułatwimy,rozwiążemy problem.

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę.Udzielimy Ci wsparcia w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i Laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃJeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
Spectra_Precisiontopcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgMotorola.jpgSouth.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.pngtachimetr-nikon-partner.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]