testtesttesttest
test
test
test
test

Niwelatory, tachimetry, odbiorniki GPS

Satell-Cad Polska jest to firma działająca na terenie całego kraju. Oferujemy Państwu instrumenty pomiarowe dla geodezji i budownictwa. W naszym asortymencie znajduje się sprzęt niezbędny do pracy geodety tj: odbiorniki GPS, tachimetry bezlustrowe, niwelatory kodowe, optyczne, odbiorniki GIS, a także akcesoria do codziennej pracy tj.: paliki geodezyjne, farby Soppec, statywy drewniane i aluminiowe, łaty teleskopowe, taśmy stalowe, dalmierze laserowe Leica DISTO, markery olejne, punkty pomiarowe, repery oraz wiele innych. W ofercie dla budownictwa posiadamy: niwelatory laserowe - rotacyjne, rurowe, niwelatory optyczne, poziomice elektroniczne, wykrywacze instalacji podziemnych, lasery liniowo-krzyżowe i inne.


Zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej 95 koło sklepu Komfort.


Współpracujemy z najbardziej znanymi dostawcami na rynku. Skupiamy się na asortymencie – aby był on najlepszy pod względem jakości wykonania i użytych komponentów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem amerykańskiej marki Spectra Precision dzięki czemu możemy polecić Państwu sprzęt geodezyjny najwyższej klasy. Dla budownictwa natomiast sprzęt szwajcarskiej firmy Leica Goesystems oraz Topcon.

 

Poniżej znajdują się logo partnerów, z którymi ściśle współpracujemy. Są to znane marki tj: Spectra Precision, Leica Geosystems, Topcon, Richter, Stabila, Nedo, Soppec, South.


 

Spectra Precision


Dzięki temu, że zaopatrujemy się w sprzęt bezpośrednio od producentów, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny i niemal wszystko jest dostępne od ręki. Instrumenty takie jak: odbiornik GPS, tachimetr bezlustrowy, niwelator kodowy, niwelator optyczny, dalmierze laserowe DISTO, niwelator budowlany, wykrywacze instalacji podziemnych, niwelatory laserowe są na miejscu. Można je sprawdzić i przetestować. Zapraszamy.

 

  

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

W trosce o klientów naszego sklepu dedykowanego geodetom i budowlańcom chcemy nie tylko dostarczyć sprzęt najwyższej klasy, ale również przekazać niezbędną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną odnośnie sprzętu pomiarowego, geodezji, budownictwa, prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz nowoczesnych rozwiązań pomiarowych.

Pragniemy również poruszyć kwestie sporne, częste  problemy napotykane przez klientów podczas wykonywania pomiarów - odbiornikiem GPS, tachimetrem bezlustrowym, robotycznym, czy też niwelatorem laserowym. Skontaktuj się z Nami tel:  52 331 40 38 - doradzimy, ułatwimy,rozwiążemy problem.

Zobacz wszystkie

Wsparcie techniczne

Zapewniamy naszym Klientom najlepsze wsparcie techniczne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasi specjaliści pomogą Wam z wszelkimi problemami związanymi z obsługą odbiorników GPS, tachimetrów, niwelatorów kodowych i laserowych, jak i innych urządzeń do pomiarów geodezyjnych.

Instrumenty używane

Szukasz niedrogiego ale sprawdzonego instrumentu ? Sprawdź oferty sprzętu używanego. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, w pełni funkcjonalne, skalibrowane i z pewnego źródła instrumenty pomiarowe.

SatellNet
Nasi partnerzy
Spectra_Precisiontopcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgMotorola.jpgSouth.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.pngtachimetr-nikon-partner.jpg

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]