Tachimetry
test

Satellnet

System automatycznego raportowania pomiarów GPS. Satell-Cad Polska wprowadza autorski system raportowania pomiarów dla odbiorników GPS.

 

Wszystko z myślą o wygodzie dla geodety. Staramy się ułatwić Wam życie.

 

Już nie trzeba zgrywać danych z kontrolera GPS przy użyciu PenDriva, kabla USB, karty SD. System SatellNet sprawa, że raport jest automatycznie generowany i uaktualniany w czasie rzeczywistym na koncie użytkowniaka w trakcie pomiarów. Oprócz tego automaczynie generowany jest plik tekstowy ze współrzędnymi XYZ niezbędny do wielu programów obliczeniowych. Nie trzeba już zgrywać pliku do generatora raportu czy zewnętrznego programu. Automat zrobi to za ciebie. Wystarczy tylko się zalogować i kliknąć drukuj.

Zapomniałeś pliku tekstowego z osnową/punktami w teren? System SatellNet rozwiązuje ten problem. Teraz można przesłać z biura dowolny plik .txt czy .dxf i natychmiast widzieć go na kontrolerze odbornika GPS. Czas w terenie jest cenny więc dzięki temu systemowi oszczędzasz dużo cennego czasu.



 

 >>> W celu zalogowania się do systemu kliknij poniższe logo <<<




 

  • System SatellNet jest w pełni darmowy dla klientów sklepu geodezyjnego Satell-Cad Polska, którzy zakupili odbiornik GPS Satlab iSurvey SL500 lub Prexiso G5.
  • Masz odbiornik GPS innej marki wykorzystujący oprogramowanie SurvCE, zadzwoń dowiedz się jak można wykorzystać ten system.

 







« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska  
Zobacz wszystkie
SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGHYTruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]