sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Odbiornik Leica iCON GPS80 oraz Antena Leica iCON GPS60 w Budownictwie

Pomiary na placu budowy wymagają pełnej precyzji - linia produktów iCON pozwala nam usprawnić prace i zwiększyć efektywność oraz precyzję pomiarów.Dzisiejsze budownictwo stawia na nowoczesność, rozwój i czas. Dlatego Leica wychodząc na przeciw wymaganiom stosowanym obecnie na budowie stworzyła serię dedykowanych dla budownictwa narzędzi pomiarowych iCON, a dziś mówimy o : odbiorniku iCON 80 oraz antenie iCON 60.


 odbiornik-gps-dla-budownictwa odbiornik-gps-dla-budownictwa odbiornik-gps-dla-budownictwa odbiornik-gps-dla-budownictwa

Wszystkie informacje o GNSS są dostępne na wbudowanym ekranie. Do konfiguracji odbiornika nie jest potrzebny osobny kontroler lub inne urządzenie

Łatwa aktualizacja oprogramowania i wymiana danych przez pamięć USB szeroka elastyczność komunikacyjna dzięki wbudowanemu modemowi, wymiennym radiomodemom 4G lub urządzeniom zewnętrznym. Łatwe przełączenie między komunikacją przez modem i radiomodem Wyraźnie opisane złącza ułatwiające instalacje odbiornika


Odbiornik GNSS Leica iCON gps 80 to rewelacyjne narzędzie pracy dla systemów sterowania maszyn. Dzięki wysokiej dokładności (do 1cm) oraz możliwości rozwoju tego sprzętu w niedalekiej przyszłości, odbiornik zapewnia wzrost efektywności maszyn podczas wszelkich prac w terenie.

 

Wyzwaniem dla dzisiejszej branży budowlanej jest osiągnięcie jak największej wydajności w jak najkrótszym czasie. Leica Geosystems jest pionierem w opracowaniu nowatorskich rozwiązań dla budownictwa – proponuje niepowtarzalne narzędzia, które wspomogą każde zadanie i pozwolą uzyskać niedostępny dotąd poziom wydajności.


Co zyskujesz ???

 

Przede wszystkim pionierski odbiornik GNSS który w przyszłości będzie można rozbudować. Dzięki wbudowanemu modemowi i wymiennym radiomodemom komunikacja jest wysoce wszechstronna. Technologia xRTK daje nam możliwość sterowania maszynami w sytuacjach gdy zasięg GNSS jest niski co zwiększa wydajność pracy. SmartLink minimalizuje przestoje maszyn na budowie poprzez wypełnienie luk w komunikacji RTK (do 10 minut). Niezależna platforma do rozwoju oprogramowania sprawia że konfiguracja i integracja systemów staje się banalnie prosta. Obudowa odbiornika spełnia wysokie standardy co umożliwia nam pracę w trudnych warunkach. Istnieje możliwość pracy z jedną lub dwiema antenami (zależnie od wersji).

Uniwersalna antena Leica iCON GPS60 została skonstruowana zgodnie z wysokimi standardami nowoczesnego budownictwa. Uosabia ona współczesną technologię GNSS, równocześnie  spełnia wymogi techniczne potrzebne do precyzyjnego i wiarygodnego pozycjonowania w terenie. Intuicyjny wyświetlacz wskazuje niezbędne informacje o stanie instrumentu, ułatwiając konfigurację i pracę. Leica iCON gps 60 proponuje Państwu ponadprzeciętne możliwości pracy w sieci Leica SmartNet, ASG-EUPOS oraz innymi sieciami RTK dla zwiększenia dokładności pozycji GPS.

odbiornik-gps-dla-budownictwa

Odbiornik iCON GPS60 jest zaawanoswanym technologicznie sprzętem wysokiej dokładności i wiarygodności pomiaru. Wykorzystuje Leica SmartTrack+ i SmartCheck+. Posiada śledzenie sygnałów satelitów działających teraz i w przyszłości (GPS L1, L2, L2C, L5, GLONASS L1/L2, Galileo). Wielozadaniowy odbiornik GPS który pracuje jako stacja baozwa, odbiornik ruchomy, sieciowy lub samochodowy. Rozwinięta komunikacja bezprzewodowa: modem i Bluetooth, wbudowane radio. Zintegrowany modem HSPA zapewnia znakomity przesył danych w sieci. Zintegrowany serwer i Caster NTRIP dla uzyskania internetowej stacji referencyjnej. Nie wymaga kontrolera jako stacji bazowej, co oznacza, że potrzebujesz mniej urządzeń. Posiada dopasowane oprogramowanie do aktualych potrzeb z możliwością aktualizacji i uzupełnienia w przyszłości. Możesz zamówić pakiet wybranych licencji, których potrzebujesz.

 odbiornik-gps-dla-budownictwa
   
Przeprowadź pozycjonowanie samodzielnie, sprawnie i z łatwością. Sprawdź nachylenie lub wysokość, tycz punkty, linie i kontroluj pomiary. Leica iCON gps60 to doskonała mobilna stacja bazowa na Twój plac budowy. Do pracy nie wymaga kontrolera. Przesyła poprawki bezpośrednio przez Internet bez użycia radia. Oszczędza czas i zwiększa produktywność monitorując spadki z Twojego samochodu Używając Leica iCON GPS60 jako prostego systemu sterowania spychem w czasie pracy na najniższych warstwach podbudowy i rozwijaj go do pełnego systemu 3D wraz ze wzrostem wartości materiału, na którym pracujesz


 

spectra-precision-leica-geosystems


« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]