sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

XVI Zjazd geodetów Kujaw i Pomorza

W dniach 6-8 czerwca 2014 w Tleniu odbył się kolejny coroczny zjazd geodetów Kujaw i Pomorza. Udział wzięło ok 120 osób.W dniach 6-8 czerwca 2014 odbył się 16 jubileuszowy Zjazd Geodetów Pomorza i Kujaw. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tej uroczystości.
Na zjeździe prezentowaliśmy sprzęt pomiarowy szwajcarskiej firmy Leica Geosystems - jako autoryzowany partner tej firmy w Polsce. Były to tachimetry bezlustrowe Leica FlexLine, tachimetry robotyczne TS12, niwelatory kodowe Leica Sprinter 150M, odbiornik GPS Prexiso G5 oraz wiele wiele innych urządzeń pomiarowych.


Dla geodetów przygotowaliśmy konkurs - Trójbój Geodezyjny. W konkursie wzięło udział bardzo wielu geodetów. Rywalizacja była bardzo zacięta. Z pośród wszystkich uczestników naszego konkursu wyłoniliśmy 3 zwycięzców z najlepszymi wynikami. Nagrodami w konkursie były:


1 Miejsce -----> Profesjonalny ekspres do kawy DeLonghi


2 Miejsce ----> DALMIERZ LASEROWY LEICA DISTO X310


3 Miejsce ----> DALMIERZ LASEROWY LEICA DISTO D210
« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]