sklep
testtesttesttest
test
test
test
test

Zapraszamy do naszej siedziby na prezentację możliwości Leica MS50 MultiStation

Tachimetr robotyczny Leica Nova MS50 - jeżeli jesteś zainteresowany krótkim pokazem możliwość tego tachimetru zadzwoń do Nas!


Pozniżej umieszczamy zdjęcie zwykłe oraz modele zeskanowanego w 3D  loga Naszej firmy :

 a)

leica-geosystems

b)

leica-geosystems

c)

leica-geosystems

 

 

Jednak najnowszym instrumentem firmy Leica Geosystems jest tachimetr robotyczny Leica Nova MS 60 - jest to pierwszy na świecie sprzęt wyposażony we wszelkie dostępne technologie pomiarowe. Jako jedyny posiada funkcję samoczynnego uczenia - automatycznie i stale dostosowuje się do każdego środowiska podczas realizacji każdego zadania pomiarowego. Skanowanie z użyciem Leica Nova MS60 zostało uproszczone przez natychmiastowe tworzenie chmur punktów na podstawie pomierzonych punktów i modeli 3D wyświetlanych w jednym widoku. Wizualizacje są wyraźniejsze i lepiej widoczne na dużym 5 calowym ekranie. Unikalne możliwości MultiStation Leica Nova to nowe podejście do pracy z instrumentem geodezyjnym. Leica Nova MS60 jest dostępny również w naszej ofercie:


 leica-geosystems

 

 

 

 

 

http://www.satellcad.pl/uploads/images/satellcad_belka.jpg

« Wstecz

Porady eksperta

rafal_sosnowski_Satell-cad polska

Pomoc techniczna - odbiorniki GNSS, tachimetry, lasery rotacyjne

Rafał  tel. 512949193

Serwis niwelatorów budowlanych optycznych i laserowych, tachimetrów

Rafał tel: 512 949 193

Farby, paliki geodezyjne, akcesoria:

Angelika tel. 535 155 941

Dystrybucja, doradztwo:

Piotr tel. 882 907 077

Zobacz wszystkie

Przegląd tachimetru/Wsparcie techniczne

Zapewnimy Wam wsparcie techniczne 24h na dobę - w kwestaich kluczowych związanych z odbiornikami GNSS, tachimetrami, niwelatorami kodowymi i laserowymi. rozwiążemy Twój problem - ZADZWOŃ.    TEL: 512 949 193 Jeśli szukasz zaufanego mechanika który sprawdzi Twój tachimetr - dobrze trafiłeś!

Dostęp do sieci stacji referencyjnych GNSS

Zastanawiasz się jaką sieć stacji referencyjnych wybrać mamy dla Ciebie rozwiązanie - KLIKNIJ - i dowiedz się więcej!

SatellNet
Nasi partnerzy
topcon.JPGrichter.jpgLeica.jpgStabila.jpgNedo.jpgSoppec.jpgBmi.jpgSouth.jpgMotorola.jpgHYTTrimble_logo.svg_.pngruletka-domiarowka-weiss.jpgNIVEL-SYSTEM.jpgfarba-geodezyjna-spray-geodezyjny-crc.pngtoromierze-sola.png

Copyright © 2016, SATELLCAD.pl

Aplikacje internetowe: MEDIART.pl
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]